Vítám Vás!
Otevřeli jste stránky osobního poradenství Ing. Aleny Vejříkové.

„Vědomost lze předat, avšak nikoli moudrost. Člověk ji může najít, může ji žít, nechat se jí vést, konat skrze ní zázraky, ale nemůže ji sdělit a předat dál.“
Hermann Hesse

Nabízím individuální poradenství v oblasti mezilidských vztahů, osobního rozvoje, seberealizace, duševní hygieny, relaxace a komunikace. Pracuji s astrologií, numerologií, výkladem snů, meditací, vizualizací a dalšími alternativními duševními technikami. Osobní konzultace jsou zaměřeny na hledání možného řešení životních problémů a situací, uvolnění stresu a napětí. Ráda pracuji se symboly a propojuji rozum s intuicí.

Mnoho lidí má výklad horoskopu či numerologický výklad mylně spojen s věštěním budoucnosti, kterou nechtějí znát, nebo které se bojí. Astrologie či numerologie je však v první řadě nástrojem sebepoznání. Umožňuje nám dostat se k hlubším obsahům podvědomí či nevědomí. Díky vhodné interpretaci těchto obsahů pak lze pochopit životní scénáře, opakované vzorce chování či mentální bloky, které jsou často překážkou na cestě ke klidnému a šťastnému životu.

Navštívit můžete mé pravidelné lekce jógy, které jsou zaměřené nejen na protažení, uvolnění, zpevnění a zpružnění těla, ale též na zlepšení funkce vnitřních orgánů, trávení, detoxikaci organizmu a celkové zklidnění mysli. S jógou objevíte vnitřní pohodu, harmonii a klid.

Organizuji též prožitkové semináře osobního rozvoje, komunikace a relaxačních technik.

Věřím, že Vás některá z mých nabídek zaujme.
Těším se na setkávání s Vámi.