• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Hormonální jógová terapie pro ženy s Pavlínou Rolkovou - VÍKENDOVÝ KURZ - REGISTRACE - 1.den

 

Hormonální jógová terapie pro ženy  s Pavlínou Rolkovou - NOVINKA!!!

VÍKENDOVÝ KURZ
21. - 22. září (SO 9-16, NE 9-16), SPIRITCENTRUM  

Srdečně vás zveme na víkendový kurz pro všechny ženy, jenž se potýkají s hormonální dysbalancí, nerovnováhou, a s ní spojenými nepříjemnými 
symptomy pocity. Přijďte se naučit 30ti minutovou sestavu jednoduchých cviků, založenou na jogových pozicích v kombinaci se speciálními dechovými technikami, a doplněnými relaxačními tibetskými technikami na snížení stresu a znovunalezení ženské harmonie, rovnováhy, zdraví a krásy. 

Cvičení je vhodné pro ženy každého věku a nevyžaduje předchozí praxi jógy. Je snadno zapamatovatelné pro domácí praxi a brzy přináší pozitivní výsledky. Hormonální jogová terapie dle Dinah Rodrigues (HJT) je zcela přirozená cesta k vyrovnání hladiny ženských hormonů v těle, a pravidelným cvičením může postupně nahradit hormonální substituční léčbu, která je mnohdy kontraindikována vzhledem ke zdravotnímu stavu. HJT podpoří váš celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy a kvalitu pleti, zvýší imunitu, napomůže omlazení těla i duše.

MEDAILONEK HJT

Cvičení omlazuje tělo, přináší pocit harmonie, rovnováhy a chuti žít ve vyrovnaném ženském těle.

HJT pomáhá při těchto problémech: 
Předčasná menopauza a její symptomy (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti, ztráta vitality, nízké libido, urogenitální suchost, migrény) - Premenstruační syndrom - Polycystické vaječníky - Ztráta menstruace a ovulace - Neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti - Osteoporóza - Inkontinence - Deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti způsobené nízkou hladinou hormonů - Nedostatečná činnost štítné žlázy a s tím spojené nepříjemné symptomy (nespavost, padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť a akné) - Syndrom karpálního tunelu

Doporučení: 
U lékaře si nechat z krve zjistit hladinu ženských pohlavních hormonů (progesteron a estradiol) ještě než začnete pravidelně sestavu HJT cvičit. Po určité době se opět změřit a porovnat. Výsledek bude příjemně překvapující, stejně jako i vaše vnitřní pocity. Více se dozvíte na kurzu.

Kontraindikace HJT:
Těhotenství, Endometrióza, rakovina prsu, stav krátce po operacích, pokročilá osteoporóza, kdy hrozí zlomenina kosti, zvýšená funkce štítné žlázy, zánět vnitřního ucha, srdeční potíže nebo po operaci srdce, před operací slepého střeva nebo krátce po operaci, krátce po hysterektomii, velký myom, nespecifikované bolesti břicha. KONTRAINDIKACE, PROSÍME, KONZULTUJTE PŘEDEM S LEKTORKOU na mob. 737 205 207. 

WEB koláž HJT

Program víkendového kurzu: 

1. den

9.00-11.00
co je to HJT, techniky HJT + teoretická část 

11.00-12.00
zahřívací část - rozcvička 

12.00-12.30
oběd 

12.30-16.00
sestava hlavní části, dechové techniky2. den


9.00-11.00
zopakování celé sestavy, relaxace, dotazy


11.00-12.00
cviky proti stresu, zahřívací cviky, sestava


12.00-12.30
oběd


12.30-16.00

relaxace, prostor pro dotazy


Součástí kurzu jsou skripta s podrobným popisem všech pozic a technik HJT.
Kurz se koná již při účasti 6 registrovaných osob.

Další víkendový kurz HJT proběhne 16. - 17. listopadu 2019...
Opakovací lekce HJT se koná 4. října 2019...

 

Pavlína ROLKOVÁ
1 66463381 2745572318804350 7622529771632590848 nJe registrovanou fyzioterapeutkou MZČR. Vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, oboru biologie-chemie. Působí v rehabilitační nemocnici Beroun. Specializuje se na otázku ženské problematiky, uro-gynekologické potíže spojené s oblastí pánve, svalů pánevního dna, řeší potíže s bolestivostí zad, kyčlí, kostrčí, břicha, zaměřuje se na léčbu inkontinencí, sterilit, problematických otěhotnění, pomáhá ženám s pocity, kdy se plně necítí ve svém ženském těle. Je certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, Powerjógy, Hathajógy a Zdravotní jógy. Vede semináře na téma "Zdravé a funkční pánevní dno". Se svými klientkami ráda pracuje v rovině nejen fyzické, ale též emoční i energetické. "Veškeré moje celoživotní vzdělaní původně jako učitelka biologie-chemie, nyní jako fyzioterapeutka a lektorka jógy se mi vhodným způsobem společně postupně propojilo. Dostávám jasný směr svého dalšího životního působení, jak vhodně pomáhat ženám s potížemi v otázce jejich ženskosti jakéhokoliv druhu. Cítím potřebu ukázat ženám, jak opět najít správnou cestu k vnímání svého úžasného a silně-jemného ženského těla. Ráda předám ženám zkušenosti, jak tělu naslouchat, správně ho vnímat, pochopit a v neposlední řadě, jak mu s respektem a láskou pomoci tak, aby fungovalo a dodávalo každé ženě pocit zdraví, krásy, vitality a jedinečnosti. Každá žena by měla pocítit sílu svého vnitřního prostoru, ale také křehkost, která se díky dnešní době hodně vytrácí a u žen opomíjí. Každá žena by se měla mít ráda taková jaká je právě ve své jedinečnosti a s pokorou a hrdostí přijímat všechny své životní role. Všechny bychom měly věřit, že jsme zde právě tady a teď."

Detail události

Začátek události 21 září 2019 9:00
Konec události 22 září 2019 19:00
Celková kapacita 15
Registrovaní 4
Volná místa 11
Cena 2.500Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event