• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

JÓGA na mystickém ostrově LANZAROTE - týdenní pobyt u Atlantiku

 

JÓGA na mystickém ostrově LANZAROTE 2019

Atlantik, Kanárské ostrovy s Alenou Vejříkovou

15. - 22. říjen 2019

V případě zájmu po 12. srpnu, kontaktujte přímo CK Capro, zda má ještě letenky ...!!!

Vydejte se za jógou na jeden z nej podivuhodnějších ostrovů Kanárského souostroví uprostřed Atlantského oceánu, na mystický ostrov LANZAROTE. Jedno z míst, kde se zřejmě nacházela bájná a ztracená Atlantida, kde vulkanická činnost vytvořila překrásné přírodní scenérie, kde původní obyvatelé žijí prostým tradičním způsobem života, kde turistický ruch má minimální dopad na ráz krajiny. Objevíte jak čilý život v přímořských tavernách či restauracích rodinného typu, obchůdcích všeho druhu, tak klidné malebné pláže či poklidný život vesniček uprostřed vnitrození. Celý ostrov LANZAROTE je UNESCO vyhlášen přírodní rezervacíPřesto se stále budete nacházet v EU.

Na LANZAROTE najdete vše...a samozřejmě všudypřítomnou lávu a sopky :-) No posuďte sami zde... proklikejte se až na konec fotogalerie :-) 

LANZAROTE je mojí srdeční záležitostí, kam se opakovaně velmi ráda vracím. Díky znalosti ostrova je tak možné vedle hlavního programu JÓGY, doporučit, uspořádat a dohodnout další poznávací akce. Užít si dovolenou, jógu, poznání v jednom :-) Kanárské ostrovy jsou nazývány "ostrovy věčného jara" a v říjnu je zde stále teplo!!! 

Fotogalerie z minulých pobytů. 

1 FOTO LANZA 2018


Na ostrov se vydáme ve spolupráci s CK Capro.


Jak tedy postupovat v případě zájmu?

1. Zaregistrujte se níže v registračním systému www.spirityoga.cz, čímž se zařadíte do přehledu zájemců. Tato registrace je nezávazná a můžete ji kdykoliv zrušit. Je to přehled pro lektorku.


2. Podejte přihlášku u CK Capro, zde
Stiskněte tlačítko rezervovat, zadejte kontaktní údaje, vyplňte přihlášku a objednejte. V přihlášce uveďte, že jste se o zájezdu dozvěděli cestou Aleny Vejříkové. CK Capro sdělí další postup ohledně plateb.Tato přihláška u CK se stává závaznou jakmile uhradíte zálohu.

3. Další postup koordinuje CK Capro

4.  Program pobytu zajišťuje lektorka
Obsahuje 2 lekce jógy denně, ráno a večer (Powerjóga, Hathajóga, Dynamic jóga, Čakra jóga, Yin jógaRelax jóga,a další). Praktikovat budeme podle potřeby přímo v komplexu ubytování, ale zejména u moře. Tento základ programu (celkově 12 lekcí za týden pobytu) bude doplněn dále pro zájemce ranní pránájámou, Súrja Namaskár při východu Slunce, či povídáním o vybraných tématech z jógové cesty. Plánován je fakultativní výlet na překrásnou pláž FAMARU, kterou již znáte z mého webu, popř. na další místa na trase. Pokud budete mít zájem více poznat ostrov, lze na místě zakoupit různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a společně dohodnout nějakou výpravu. Komplex Clubu Siroco jsem několikrát navštívila a mohu jej doporučit. 

5. Bližší informace k ceně najdete zde  
Cena zájezdu zahrnuje snídaně formou švédského stoludoporučuji polopenzi (snídani a večeři) a nebo jen snídani, pokud si rádi na jídlo zajdete do restaurace či se stravujete sami. Clubu Siroco vaří chutně a lze si vybrat. Na ostrově jsou ceny potravin přibližně stejné jako v ČR, něco je i levnější, zejména pokud nakupujete v supermarketech. Platby v eur. Vzhledem k tomu, že se budeme hýbat a praktikovat jógu, přejídání all inclusive nepředpokládám :-) V základní ceně jsou zahrnuty všechny služby lektorky dle základního programu. 

6. Cvičící a necvičící osoby.
Na zájezd se můžete vydat sami a nebo společně s rodinnými příslušníky či přáteli. Bližší info k ceně pro necvičící osoby podá CK Capro. Upozorňuji, že hotel přijímá osoby pouze starší 18 let. Zájezd se koná v případě minimálně 15 přihlášených cvičících osob. Věřím, že se sejdeme :-)

7. O Lanzaroze z pera CK Capro zde.

8. CK Capro požaduje zálohu ve výši 5.000 Kč nejpozději do 15.7.2019.
Důvodem je zajištění dostatečného počtu letenek, který je omezen!!!


Tak neváhejte a přidejte se k nám!!!

Detail události

Začátek události 15 říjen 2019 0:00
Konec události 22 říjen 2019 0:00
Celková kapacita 24
Registrovaní 13
Volná místa 11
Cena 19.980Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event