• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Lektoři

Něco málo o našich lektorech, jejich zkušenostech, jógovém zaměření a dalších zájmech ...  

LEKTOŘI SPIRITCENTRAAlena VEJŘÍKOVÁ

1 DSC 8817 002Jógovou praxí prochází přes 16 let, v roce 2013 studovala u Václava Krejčíka Hathajógu. V 2015 získala certifikát instruktor Yin Yogy a 2016 úspěšně absolvovala instruktorský kurz Powerjógy. Má za sebou řadu specializovaných kurzů: Technika pozic z hlediska zdravého pohybu, Umění jógového dotyku a asistence v ásanách, Jóga pro děti, Vinyása jóga a další. V 2017 absolvovala učitelský kurz Wheel jógy a Fasciální jógy. V roce 2018 studovala Jógovou terapii u Deepa Kumara. Alena navštěvovala 15 let Univerzitu Nové doby pana Milana Calábka, vystudovala Psychologickou astrologii, absolvovala řadu seminářů, kurzů z oblasti duševní hygieny a psychologie. Alena se specializuje na Hathajógu, Dynamickou jógu, Vinyása jógu, Power jógu, Yin jógu, Wheel jógu, Fasciální jógu, a hlavně meditaci. Věnuje se vedení vzdělávacích seminářů, workshopů a přednášek. Od roku 2018 je členem vzdělávacího týmu Poweryoga Akademie, kde se zaměřuje na výuku lektorů v oblasti meditačních technik. Je majitelkou společnosti SPIRITYOGA CENTRUM a manažerkou SPIRITCENTRA.  

 


Pavlína ROLKOVÁ

PavlínaJe registrovanou fyzioterapeutkou MZČR. Působí v Rehabilitační nemocnici Beroun. Vystudovala  pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, oboru biologie-chemie. S pecializuje se na otázku ženské problematiky, uro-gynekologické potíže spojené s oblastí pánve, svalů pánevního dna, řeší potíže s bolestivostí zad, kyčlí, kostrčí, břicha, zaměřuje se na léčbu inkontinencí, sterilit, problematických otěhotnění, pomáhá ženám s pocity, kdy se plně necítí ve svém ženském těle. Je certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, Powerjógy, Hathajógy a Zdravotní jógy. Vede semináře na téma "Zdravé a funkční pánevní dno". Se svými klientkami ráda pracuje v rovině nejen fyzické, ale též emoční i energetické. "Veškeré moje celoživotní vzdělání původně jako učitelka biologie-chemie, nyní jako fyzioterapeutka a lektorka jógy, se společně postupně propojilo. Dostávám jasný směr svého dalšího životního působení, jak vhodně pomáhat ženám s potížemi v otázce jejich ženskosti jakéhokoliv druhu."  Pavlína ve SPIRITCENTRU vede Zdravotní jógu.   

 

Stanislava PEPRNÁ 

1 DSC 1039Jógovou praxí prochází přes 6 let. Vystudovala taneční konzervatoř v Brně a následně se stala členkou baletního souboru Janáčkova divadla. Díky baletní průpravě se lehce dostávala do jógových pozic, ale až setkání s jógou, v podání Aleny Vejříkové, jí inspirovalo na její jógové cestě. Je absolventkou Power Yoga Akademie, s. r. o.,Václava Krejčíka, specializace Powerjóga. Za sebou má řadu seminářů a workshopů pořádaných SPIRITCENTREM. Na svých lekcích chce předávat poznatky o bezpečném provádění pozic. Jóga pro ni znamená: „Plynutí v čase a prostoru, splynutí dechu a pohybu, pevnost a volnost současně, úsměv, čas věnovaný sobě, tady a teď v přítomném okamžiku.“ Stáňa ve SPIRITCENTRU   vede Slow Dynamic jógu.
Hana HLADKÁ  

1 1 18004 10153405228691450 9077724205214319476 nCelý život se věnovala sportu. Dětství a období dospívání strávila ve stáji kde pečovala o koně. Na vysoké škole začala běhat na dlouhé tratě a má na svém kontě 5 půlmaratonů. Miluje lezení, vysokohorskou turistiku, skialpinismus a jízdu na horském kole. Do světa jógy vstoupila před 6ti lety, zejména z důvodu chronické nemoci svého syna, kdy začala být prioritou klidná mysl. Jóga jí znovu otevřela dveře do světa, který znala z dětství, kdy člověk zažívá čistou radost a štěstí ve spojení se sebou samým. Její přístup k jógové praxi nejvíce ovlivnil guruji Manoj Thakur, kterého potkala na začátku svého dvouletého pobytu v Singapuru a rozhodla se stát jeho žákyní. Vystudovala klasickou jógu a jógovou terapii v institutu Indian Yoga Institute of Vivekananda Yoga Anusandhana Samsthana, Bangalore, India (VYASA). Praktikuje kraniosakrální terapii, absolvovala kurz prvního a druhého stupně u Marka Bohunického. Vystudovala všeobecné lékařství na 1.LFUK a pracuje jako lékařka v Rehabilitační nemocnici Beroun. Hana ve SPIRITCENTRU vede Jemnou jógu.  

 Marie ČEBIŠOVÁ

IMG 2046 001

Většinu života se věnovala práci ve zdravotnictví v oblasti intezivní a resuscitační péče. Po narození druhého syna potkala "paní jógu" a už se prakticky nerozloučily. Jóga jí byla pomocníkem v nápravě celkové dekondice po porodech, vyřešila bolavá záda a klouby, naučila ji zvolnit, zklidnit mysl a taky nechat věci plynout. Marie se odmalička ráda pohybuje a baví ji nabádat k pohybu i ostatní, což ji nakonec ve zralém věku dovedlo k vysokoškolskému studiu sportovní diagnostiky a problematiky výživy na Vysoké škole tělovýchovy a sportu Palestra.Zde také získala licenci instruktora Zdravotního tělocviku. Po téměř patnácti letech od prvního „rande“ s jógou se rozhodla všechno to, co ví o zdraví, nemoci, sportu i relaxaci, smysluplně propojit. Rozhodla se pro další studium, je čerstvou absolventkou, instruktrokou jógy, na Poweryoga akademii Václava Krejčíka. "Nemůžu říct, že mám své životní motto", říká Marie, "ale mám ráda, když se lidé neberou příliš vážně, miluji humor, veselí a radost, kterým vždycky ráda na své jógamatce udělám kousíček místa. Baví mě užívat si tu společnou vlnu, která je na konci lekce cítit, přesto, že každý z nás na podložce má vlastní, jedinečnou geometrii těla, či stupeň pokročilosti.Marie  ve   SPIRITCENTRU vede Jógu pro zdravá záda, Jemnou vinyása jógu a Ranní jógu.

 


Markéta JEDLIČKOVÁ

1 1 1 46469324 10213099869835961 5722480903247101952 o Markéta je maminkou tří dětí. Pochází z Prahy a cesty osudu ji zavály na Berounsko, kde žije se svojí rodinou a kde je jí moc dobře. O své cestě k józe Markéta říká: "Sport mne provází celý  můj život, ale až v dospělosti jsem poznala jogu. Poprvé cca před 20 lety a to Power jogu. Když jsem měla doma školáky a velmi náročnou práci v bance, potřebovala jsem někde "vypnout mozek", přišla mi do cesty hot joga, byla jsem uchvácena, jak je mi po skončení lekce krásně. Od té doby jogu praktikuji." Na jaře roku 2016 úspěšně absolvovala kurz učitele Hathajógy v Yoga centru v pražských Holešovicích. Vedla hodiny Hathajógy a Těhotenské jógy. Absolvovala kurz Cvičení s  dětmi v šátku dle Anny Kohutové. "Joga je pro mě velmi naplňující. V józe je nádherná energie, která se v sále předává z jednoho na druhého. Jóga je krásná cesta..."  Markéta ve SPIRITCENTRU vede Ranní jógu a Gravid jógu.   


 

 


David ŠTOCHL
 

david 003 „Jóga? To je pro mě Balanc! Ať už se jedná o starosti všedního dne nebo výdrž v rovnovážné pozici Ztělesňuje vše, co je pro mě v životě důležité, stala se mým učitelem a přítelem. Ukázala mi, jak procházet životem s lehkostí a bez zbytečného spěchu a úsilí“, říká David, který je akreditovaným instruktorem fitness a osobním trenérem kondičního posilování. Jeho jógová cesta začala před 6 lety ve SPIRITCENTRU u Aleny Vejříkové. Od té doby prošel několika semináři a workshopy. Mnohaleté zkušenosti má i na poli zdravé výživy a stravování. Na lekcích s ním se rozhodně nudit nebudete. Dotknete se každého svalu v těle, zaktivujete energii a zjistíte o sobě věci, které jste možná ani netušili. Vyzdvihnete své přednosti a z nedostatků uděláte klady. Těšte se na „meditaci v pohybu“. David ve SPIRITCENTRU vede Power vinyása jógu.

 

 

 Míša ŠEJVLOVÁ

1 IMG 6620 LR Vystudovala Pedagogickou fakultu UK, obor učitelství na 1.stupni ZŠ. Této profesi se věnuje již 18 let. Je maminkou dvou dospívajících dcer a bydlí v malé vesničce nedaleko Berouna. Celé dětství velmi aktivně sportovala, avšak častá sportovní zranění jí postupně přiměla hledat jiné a jemnější pohybové aktivity. Díky tomu poznala před sedmi lety jógu, která ji již od samého počátku učarovala. A protože má ráda pestrost, vyzkoušela různé jógové směry od aštangajógy, přes hathajógu až po jógovou terapii. Jako učitelka se začala zajímat i o dětskou jógu, neboť sama na sobě pozorovala pozitivní účinky jógy jak na svém tělo, tak i na mysl. Postupně začala zařazovat jógové prvky a principy i do vyučování. A protože se to shledalo u dětí s velkou odezvou, začala vést ve škole kroužek dětské jógy v rámci volnočasových aktivit. V roce 2017 absolvovala kurz Instruktor jógy při České asociaci dětské jógy pod vedením Olgy Tajovské a Hany Luhanové, autorkou projektu Lali cvičí jógu. „Dětská jóga mě opět navrací do těch hravých dětských let a zároveň mi umožňuje být tichým pozorovatelem bujné dětské fantazie. Baví mě sledovat, jak se děti učí vnímat své vlastní tělo a pocity skrze jógu.“ Míša ve SPIRITCENTRU vede Jógu pro náctileté.