• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÝUKA MEDITAČNÍCH TECHNIK

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

JÓGOVÁ KNIHOVNA

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Aktuality

 

Chystá se přestavba webu!


Aktuálně všechny své rezervace konejte, prosím, na moje.spirityoga.cz


Tento můj web funguje již od roku 2013. A jak známo, ve světě internetu vše stárne kosmickou rychlostí, a tak přišel čas i na přestavbu a modernizaci mých webovek.

Stále zde naleznete potřebné informace pro kontakt se mnou a k mým jógovým aktivitám. Většinou ale budete přesměrování právě na nový web SPIRITCENTRA, kde probíhá registrace na všechny mé akce, i mých kolegů. Na stránkách moje.spirityoga je třeba pouze zřídit si svůj chytrý osobní účet a vaše registrace můžou běžet.

Na moje.spirityoga se můžete registrovat jak na veřejné lekce či kurzy, tak také na semináře, pobyty, ale i do jógové videotéky, kde je již kolem 190 zajímavých video lekcí, zejména se mnou.

Věřím, že nové možnosti rezervačního systému na moje.spirityoga pro vás budou přínosem, a že se shledáme na nějaké společné jógové akci!

DSC 5042
 

Rozvrh lekcí jógy

  

MŮJ ROZVRH 


Červenec - prosinec 2023

 

Přehledný plán veřejných a kurzových lekcí v týdnu jak se mnou, tak s mými kolegy najdete na:

moje.spirityoga.cz ...

  DSC 4972

Detoxikace organismu

Ve SPIRITCENTRU najdete Detoxikační poradnu, kde vám pomůžeme nastartovat detox organismu, najít možnou příčinu vašich potíž, odhalit patogení zátěže, doporučíme výživu či doplňky stravy.

Číst dál: Detoxikace organismu

Obsah lekcí

Jak si vybrat správou lekci jógy či kurz? Seznamte se s obsahem lekcí, jejich zaměřením, zda jde o pomalejší či dynamičtější tempo, a zejména zohledněte své fyzické možnosti a zkušenosti s jógou, u každé lekce či kurzu najdete její náročnost, popř. možné kontraindikace.

Číst dál: Obsah lekcí

Ájurvédské čaje a ovoce

Ve Spirit Centru je kamenná prodejna Himalájských ájurvédských bylinných čajů, elixírů a ovoce, od společnosti Everest Ayurveda, s.r.o.

Číst dál: Ájurvédské čaje a ovoce

Individuální lekce


INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A KONZULTACE


Soukromé individuální lekce jógy jsou možné na základě osobní dohody. Jedná se o
pravidelně se opakující lekce jógy nebo individuální jednorázové konzultace k vašim dotazům z jógové praxe.

Osobní konzultace na vaše "životní téma", ať už jsou to vztahy, děti, zaměstnání, životní cíle, milníky, fyzické či psychické potíže, životní styl apod. Při sezení nahlížím do numerologické mřížky, popř. horoskopu, a v případě vhodnosti využívám řízenou imaginaci pro nalezení odpovědí.

Výklad osobního horoskopu naznačí jaké máte talenty nebo naopak omezení, proč se kolem vás dějí některé věcí, jakým směrem se v životě ubírat, kdy je čas na změnu apod. Horoskop vám předně umožní poznat se a díky tomu najít svoji cestu životem.

Měření přístrojem OBERON je zaměřené na celkovou diagnostiku organismu. Ve výsledku vám ukáže jaké je celkové pH organismu, jakou energetiku organismus má, jaké orgány jsou oslabené, jakými patogeny je tělo zatížené a kde. První sezení trvá cca 45 min, kdy vás přístroj měří. Druhé sezení je k výsledku měření. Při konzultaci k naměřeným hodnotám navrhuji doporučení z oblasti stravování, doplňků stravy, tělové péče a dalších podpůrných metod. Popř. doporučuji kontakt na konkrétní specialisty. Oberon vám ukáže cestu ke zdraví. Po ní však musíte vykročit sami.


Cena 1.200 Kč / 60 min individuální lekce / osoba

Cena 1.500 Kč / 90 min osobní konzultace / osoba

Cena 1.500 Kč / 90 min výklad horoskopu / osoba

Cena 1.500 Kč / 90 min měření přístrojem OBERON a konzultace k výsledku / osoba


Setkání se konají v prostorách SPIRITCENTRA. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte telefonicky na 773 600 959 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

DSC 5294 001