• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

ZDRAVOTNÍ JÓGA KURZ - Pavlína - jednorázová REGISTRACE


ZDRAVOTNÍ JÓGA (ČT 20:00 
– 21:00) s Pavlínou Rolkovou
 - KURZ

Registrace od 2.8. 2020 ve 20:00 hodin

Kurz je určen pro jógové začátečníky a pro všechny, kteří mají nějaké zdravotní či jiné omezení (chronické bolesti, pooperační stavy, nadváha, problémy s inkontinencí, diastáza, po porodu, věk ap.), a na běžných lekcích se necítí komfortně. Každý je originál. Naše těla nejsou dokonalá, některé svalové partie jsou zkrácené či oslabené, svaly jsou v nerovnováze apod. Tělo v disharmonii však trpí zkříženými syndromy, a tak občas bolí. Bolest není automatickou součástí života, dá se zmírnit či úplně odstranit správným držením těla, dostatečným protažením, přirozeným posílením určitých svalových segmentů, správným dechovým stereotypem, zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (bránice, svalů pánevního, hlubokých svalů podél páteře, břišních svalových partií). Cílem lekcí zdravé jógy bude, naučit se správným pohybovým vzorcům a tím umět předcházet bolesti. Při cvičení využijeme váhu vlastního těla, balanční pozice, budeme pracovat s pomůckami (jóga pásky, bločky, bolstery ...) a občas si vysvětlíme proč, a za jakých podmínek určitý problém vzniká, okrajově nahlédneme do tajů anatomie, biomechaniky těla a fyziologických procesů, které se dějí v našem těle. Kurz není vhodný pro osoby mladší 15 let!

14


Pavlína ROLKOVÁ

Je registrovanou fyzioterapeutkou MZČR. Působí v Rehabilitační nemocnici beroun. Vystudovala pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové, oboru biologie-chemie. Specializuje se na otázku ženské problematiky, uro-gynekologické potíže spojené s oblastí pánve, svalů pánevního dna, řeší potíže s bolestivostí zad, kyčlí, kostrčí, břicha, zaměřuje se na léčbu inkontinencí, sterilit, problematických otěhotnění, pomáhá ženám s pocity, kdy se plně necítí ve svém ženském těle. Je certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues, Powerjógy, Hathajógy a Zdravotní jógy. Vede semináře na téma "Zdravé a funkční pánevní dno". Se svými klientkami ráda pracuje v rovině nejen fyzické, ale též emoční i energetické. "Veškeré moje celoživotní vzdělání původně jako učitelka biologie-chemie, nyní jako fyzioterapeutka a lektorka jógy, se společně postupně propojilo. Dostávám jasný směr svého dalšího životního působení, jak vhodně pomáhat ženám s potížemi v otázce jejich ženskosti jakéhokoliv druhu." Pavlína ve SPIRITCENTRU vede Zdravotní jógu. 


Cena:  2 100 Kč/ 14 lekcí / 60 minut

Kurz začíná 3. září 2020Bude otevřen při minimálním počtu 10 účastníků nebo dle dohody studia s lektorem. Potvrzení o registraci, vč. platebních údajů, vám přijde na vámi uvedený email! Celkový rozvrh na  září - prosinec  najdete zde...  

V případě požadavku potvrzení platby pro ZP nebo zaměstnavatele (FKSP) doporučujeme platbu účtem. Doklad vám automaticky (po připsání platby na náš účet) přijde na email uvedený při registaci. Tento doklad (fakturu) nelze zpětně opravovat a doplňovat v něm osobní údaje, současně ani vydávat v jiném měsíci než proběhla vaše platba. Doporučujeme zkontrolovat při registraci správnost emailu a registračních údajů.

Detail události

Začátek události 24 září 2020 20:00
Konec události 24 září 2020 21:00
Celková kapacita 24
Registrovaní 16
Volná místa 8
Cena 2.100Kč
Lektor Pavlína Rolková
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event