• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co můžete očekávat v 2019...

Číst dál...

KURZY JÓGY leden - březen 2019

Organizace kurzů, REGISTRACE, obsah kurzů a lektoři...

Číst dál...

REGISTRACE na lekce, semináře, pobyty, vč. nabídky volných kurzových lekcí...

Je-li obsazeno neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Oshova pohybová meditace s Radkou Sochorovou


Oshova pohybová meditace, workshop s Radkou Sochorovou

16. února (18:00 - 21:00),SPIRITCENTRUM

Přijdte se uvolnit pomocí Oshovy pohybové meditace. Tyto pohybové meditace z vaší mysli a těla nejprve uvolní nahromaděný stres z dnešního rychlého tempa života, abyste pak prožili stav naprostého uvolnění, meditaci. Oshovy pohybové meditace nám, jednoduše řečeno, pomáhají vypnout mozek. 

Oshovy pohybové meditace pomáhají vystoupit z bludného kruhu, odhodit slupky, masky, zažité vzorce. Doslova ožijete! Oshovy pohybové meditace mají schopnost spojit vás s vaším prožíváním, s láskou ve vašem srdci, s tím čím skutečně jste, s vaší božskou podstatou. Oshovy pohybové meditace jsou forma přijetí sama sebe. Jakékoliv potlačení vytváří jen další a další napětí.K uvolnění dochází díky vědomému pohybu na hudbu, poté přichází klidná fáze meditace a nakonec čas na relaxaci a integraci. 

Osho, narozen jako Rajneesh Chandra Mohan Jain (1931 – 1990), byl duchovní učitel, mystik, filozof a guru pocházející z IndieZavedl aktivní meditační techniky, zaměřené na potřeby západního člověka. Osho vytvořil celou řadu meditačních technik, jež pomáhají uvolnit se, oprostit se od stereotypů a navyklostí života, neuróz apod. Tyto techniky jsou často doprovázeny speciální hudbou.

"Za starých časů nebyly dynamické metody meditace potřebné. Lidé byli mnohem prostší, opravdovější. Žili skutečnější život. Ale dnešní lidé žijí velmi potlačovaný život, neskutečný život. Usmívají se, když se nechtějí usmívat.
Když se chtějí zlobit, projevují soucit. Lidé jen hrají, nežijí.
V jejich myslích je nahromaděno mnoho nedokonaných prožitků a stále se tam kupí další a další ." 
Osho

Osho

Obsah:

1. oddíl - co jsou pobybové meditace, jak fungují, jak působí, proč jsou tak léčivé

2. oddíl - vlastní praxe - Oshova pohybová meditace (60 min)

3. oddíl - sdílení, dotazy, závěr1 RadkaRadka SOCHOROVÁ

Jógu praktikuje 9 let. Vystudovala Střední zdravotnickou školu a ve zdravotnictví pracovala 14 let. V roce 2011 absolvovala instruktorský kurz Powerjógy (Power Yoga Akademie, s. r. o., Václava Krejčíka). Absolvovala čtyřleté studium Mohendžodáro (Tantrajóga pro ženy). Praktikuje různé meditační techniky, vedené meditace nebo pohybové Osho meditace, které zařazuje do svých lekcí. Je absolventkou České školy klasické homeopatie v Praze. Věnuje se soukromé homeopatické praxi. Vedle jógy je její vášní kresba. Tvoří léčivé mandaly a vede kurzy automatické kresby. Radka ve SPIRITCENTRU vede lekce Hathajógy.

Seminář se koná při minimálním počtu 10 účastníků.

Detail události

Začátek události 16 únor 2018 18:00
Konec události 16 únor 2018 21:00
Celková kapacita 20
Registrovaní 7
Volná místa 13
Cena 350Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event