• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

HOSTOVÁNÍ

Aleny Vejříkové...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

ROK 2019

Nabídka celého roku...

Číst dál...

KURZY JÓGY 4 - 6/2019

Organizace, obsah, lektoři ...

Číst dál...

REGISTRACE

Neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Jóga na mystickém ostrově LANZAROTE 2018 - pobyt u Atlantiku - OBSAZEN


JÓGA na mystickém ostrově LANZAROTE 2018

Atlantik, Kanárské ostrovy s Alenou Vejříkovou
25. duben - 2. květen 2018

Vydejte se za jógou na jeden z nej podivuhodnějších ostrovů Kanárského souostroví uprostřed Atlantského oceánu, na mystický ostrov LANZAROTE. Jedno z míst, kde se zřejmě nacházela bájná a ztracená Atlantida, kde vulkanická činnost vytvořila překrásné přírodní scenérie, kde původní obyvatelé žijí prostým tradičním způsobem života, kde turistický ruch má minimální dopad na ráz krajiny. Objevíte jak čilý život v přímořských tavernách či restauracích rodinného typu, obchůdcích všeho druhu, tak klidné malebné pláže či poklidný život vesniček uprostřed vnitrození. Celý ostrov LANZAROTE je UNESCO vyhlášen přírodní rezervacíPřesto se stále budete nacházet v EU.

LANZAROTE je mojí srdeční záležitostí, kam se opakovaně velmi ráda vracím. Díky znalosti ostrova je tak možné vedle hlavního programu JÓGY, doporučit, uspořádat a dohodnout další poznávací akce. Užít si dovolenou, jógu, poznání v jednom :-) V tuto dobu (duben - květen) je zde v podstatě léto. 

Fotogalerie z minulých pobytů.

Na LANZAROTE najdete vše...a samozřejmě všudypřítomnou lávu a sopky :-) No posuďte sami zde... proklikejte se až na konec fotogalerie :-)

1 FOTO soukromé4


Na ostrov se vydáme ve spolupráci s CK Capro.
Jak tedy postupovat v případě zájmu?

1. Zaregistrujte se níže v registračním systému www.spirityoga.czčímž se zařadíte do přehledu zájemců. Tato registrace je nezávazná a můžete ji kdykoliv zrušit. Je to přehled pro lektorku.

2. Podejte přihkášku u CK Capro, zde
Stiskněte tlačítko rezervovat, zadejte kontaktní údaje, vyplňte přihlášku a objednejte. V přihlášce uveďte, že jste se o zájezdu dozvěděli cestou Aleny Vejříkové. CK Capro sdělí další postup ohledně plateb.Tato přihláška u CK se stává závaznou jakmile uhradíte zálohu.

3. Další postup koordinuje CK Capro

4.  Program pobytu zajišťuje lektorka
Obsahuje 2 lekce jógy (Powerjóga, Hathajóga, Dynamic jóga, Čakra jóga, Yin jógaRelax jóga,a další) denně, ráno a večer. Praktikovat budeme podle potřeby přímo v komplexu ubytování, ale zejména u moře. Tento základ programu (celkově 12 lekcí za týden pobytu) bude doplněn dále pro zájemce ranní pránájámou, Súrja Namaskár při východu Slunce, či povídáním o vybraných tématech z jógové cesty. Plánován je fakultativní výlet na překrásnou pláž FAMARU, kterou již znáte z mého webu, popř. na další místa na trase. Pokud budete mít zájem více poznat ostrov, lze na místě zakoupit různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a společně dohodnout nějakou výpravu. Komplex Clubu Siroco jsem několikrát navštívila a mohu jej doporučit. 

5. Bližší informace k ceně najdete zde  
Cena zájezdu zahrnuje snídaně formou švédského stolu, doporučuji polopenzi (snídani a večeři) a nebo jen snídani, pokud si rádi na jídlo zajdete do restaurace či se stravujete sami. V Clubu Siroco vaří chutně a lze si vybrat. Na ostrově jsou ceny potravin přibližně stejné jako v ČR, něco je i levnější, zejména pokud nakupujete v supermarketech. Platby v eur. Vzhledem k tomu, že se budeme hýbat a praktikovat jógu, přejídání all inclusive nepředpokládám :-) V základní ceně jsou zahrnuty všechny služby lektorky dle základního programu. 

6. Cvičící a necvičící osoby.
Na zájezd se můžete vydat sami a nebo společně s rodinnými příslušníky či přáteli. Bližší info k ceně pro necvičící osoby podá CK Capro. Upozorňuji, že hotel přijímá osoby pouze starší 18 let. Zájezd se koná v případě minimálně 15 přihlášených cvičících osob. Věřím, že se sejdeme :-)

7. O Lanzaroze z pera CK Capro zde.

8. CK Capro požaduje zálohu ve výši 3.000 Kč nejpozději do 26.1.2018.
Důvodem je zajištění dostatečného počtu letenek, který je omezen!!!

Tak neváhejte a přidejte se k nám!!!

Detail události

Začátek události 25 duben 2018 0:00
Konec události 02 květen 2018 0:00
Celková kapacita 15
Registrovaní 15
Volná místa 0
Cut off date 26 leden 2018
Cena 18.980Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM