• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Novinky

KURZY JÓGY 1-3/2020

Organizace, obsah, lektoři ...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

a Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

ROK 2019

Nabídka celého roku ...

Číst dál...

HOSTOVÁNÍ

Aleny Vejříkové ...

Číst dál...

REGISTRACE

Neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

ROK 2019

Nabídka celého roku ...

  


Naše vize na rok 2019...


Tento rok je rokem Zemského vepře. A tak jsme do ročního programu studia zvolili rutinu, pohodu, čistotu a zdraví. 


Rok Zemitého vepře je také rokem hojnosti a radosti, a proto jsme do našeho studia pozvali vyjímečné lektory - hosty, od kterých se můžete inspirovat, učit a dozvědět spoustu zajímavých informací.

TURNÉ VÁCLAVA KREJČÍKA: březen
ACRO JÓGA S KATKOU A LIBOREM HILEROVÝMI: říjen
ČAKRA JÓGA BARBORA HU: listopad
INTUICE A SYMBOLY S PETREM VLADYKOU: 
listopad
KONCERT TIBESTKÝCH MÍS S FRANTIŠKEM HORVÁTHEM: prosinec


Nebudou chybět ani 
tuzemské a zahraniční pobyty s Alenou Vejříkovou. Zde můžete načerpat sílu přírody, nikam nespěchat, užít si přátelství, klid a pohodu. Odpočinout si, restarovat tělo i hlavu.

PENZION UKO V JIZERKÁCH: duben 
září listopad
OSTROV LANZAROTE V ATLANTIKU: říjen V roce 2019 může navštívat pravidelně se opakující mimořádné páteční lekce. Můžete se zúčastnit pokaždé nebo jen vybrat konkrétní termín či pouze  "ochutnat jednou". 
Konají se v páteční podvečery a věnovat se vám budou jak externí, tak lektoři našeho studia. Všechny jsou zacíleny na relax, uvolnění nejen fyzického těla, ale hlavně těla mentálního, emocionálního a energetického. Prostě jednou za měsíc přijít a vyčistit si hlavu a přitom ještě protáhnout a uvolnit tělo. 

LÉČIVÁ MEDITACE: leden - únor - březen - duben - květen - červen - září - říjen - listopad - prosinec
RESTORATIVNÍ JÓGA: leden - únor - březen - duben - květen - září - říjen - listopad


Dále se budete moci zúčastnít 6 praktických workshopů s Alenou Vejříkovou zaměřených na očistu, detoxikaci a harmonizaci celého organismu, mysli i ducha. Workshopy jsou pořádány v sobotu dopoledne, jsou čtyřhodinové a obsahují vždy jak teorii tak zejména praxi a cvičení. Obdržíte podklady či skripta, spoustu doporučení jak na dané probírané téma.

PRAKTICKÉ WORKSHOPY: Očistné jógové techniky - Detoxikace cesta ke zdraví - Harmonizace čaker - Pozdrav Slunci v detailu - Detoxikace cesta ke zdraví II.Mantry a mudry tajemná řeč Bohů


V tomto roce jsme opět zařadili speciální jednorázové kurzy s Alenou Vejříkovou. Na kterých si bude moci opět upřesnit a ověřit svoje jógové znalosti a dovednosti. Tyto kurzy jsou velmi výživné a interaktivní. Vždy na nich obdržíte skripta, podklady, doporučení, rady a tipy jak pracovat se svým tělem na lekcích jógy či doma. Rozhodně si zde užijete i legraci.

MINIKURZ JÓGY NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY: březen - srpen - listopad
LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ JÓGY: červenec


Pro ženy jsou určeny semináře a mimořádné páteční lekce o zdravém funkčním pánevním dnu. Jsou vedené fyzioterapeutkou z nemocnice Beroun, Pavlínou Rolkovou. Na semináři se nejen dozvíte teorii pánevního dna, ale naučíte se sestavu na jeho harmonizaci. Lektorka může individuálně zodpovědět vaše dotazy ohledně potíží v této oblasti. Semináře se konají v sobotu dopoledne a navazují na ně mimořádné páteční lekce.

ZDRAVÉ A FUNKČNÍ PÁNEVNÍ DNO - SEMINÁŘ: leden - březen - říjen
MIMOŘÁDNÁ LEKCE CVIČENÍ PRO PÁNEVNÍ DNO: únor - květen - červen - listopad


Pro ženy jsou určeny víkendové kurzy a opakovací páteční lekce hormonální jógové terapie pro ženy. Jsou vedené certifikovanou lektorkou, Pavlínou Rolkovou. Na víkendových kurzech se naučíte 30 min sestavu pro harmonizaci  vašeho hormonálního systému. Lektorka může individuálně zodpovědět vaše dotazy ohledně potíží v této oblasti. Víkendy se konají v sobotu a neděli a navazují na ně mimořádné opakovací páteční lekce.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO ŽENY - VÍKENDOVÝ KURZ: září - listopad
OPAKOVACÍ LEKCE HJT: říjen