• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PROVOZNÍ ŘÁD

Pro návštěvníky a uživatele....

Číst dál...

KURZY JÓGY 1-3/2020

Organizace, obsah, lektoři ...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

ROK 2020

Nabídka celého roku ...

Číst dál...

HOSTOVÁNÍ

Aleny Vejříkové ...

Číst dál...

ROK 2020

Nabídka celého roku ...

  


Naše vize na rok 2020...



Tento rok je rokem
 Kovové Krysy
rokem změn, příležitostí, aktivity a nových začátků. Budeme potřebovat nejen disciplínu, ale i umění nechat věci jít. Pasivitě rozhodně tento rok přát nebude. A tak jsme do ročního programu studia zařadili nejen již známé mimořádné lekce, workshopy a kurzy, ale zejména udělali pár změn. Máme tedy pro vás několik novinek pro rok 2020...!!! 


NOVINKY a ZMĚNY 2020

Ranní lekce jsme prodloužili na čas 75 min.
Lekce Dětské jógy začínají na vaši žádost až od 16:00. 
Do týdenního rozhvrhu jsme přidali novou páteční lekci RELAX JÓGA (17:30 - 18:30).
Nově bude 
v podstatě každý pátek studio otevřeno, kdy ve večerním programu vedle Relax jógy najdete, Léčivé meditace, Restore jógu, Mini sérii několika worskhopů věnující se tématu Pozdrav Slunci či Měsíci a další mimořádné lekce v délce 60 - 120 min. 
Léčbu a vyladění se zvukem tibetských mís, budete moci zažít pravidelněji.

PŘIPRAVUJEME 2020
Nový REGISTRAČNÍ SYSTÉM, který bude pro uživatele přívětivější a přehlednější, a také nový web SPIRITCENTRA, tak nám držte palce, ať to vyjde :-)

 


ZAJÍMAVÉ AKCE 2020
Jednotlivbé události budemena web přidávat postupně, níže najdete vizi pro tento rok. Zveřejněné události najdete v sekci SEMINÁŘE nebo KALENDÁŘ.


V tomto roce opět do našeho studia
zveme vyjímečné lektory - hosty, od kterých se můžete inspirovat, učit a dozvědět spoustu zajímavých informací. S dalšími hosty ještě vyjednáváme...
TURNÉ VÁCLAVA KREJČÍKA: únor
WORKSHOPY S TIBESTKÝMI MÍSAMI: únor - duben
KONCERT TIBESTKÝCH MÍS S FRANTIŠKEM HORVÁTHEM: březen - květen prosinec
JÓGA PO CELÝ ROK SE ZTUZKOU KLINGROVOU: duben
JEMNÁ VINYÁSA V DETAILU S KATARINOU MIKULANDOVOU: 
červen
ČAKRA JÓGA S BARBOROU HU: říjen

 

Nebudou chybět ani tuzemské a zahraniční pobyty s Alenou Vejříkovou. Zde můžete načerpat sílu přírody, nikam nespěchat, užít si přátelství, klid a pohodu. Odpočinout si, restarovat tělo i hlavu.
PENZION UKO V JIZERKÁCH: duben 
září listopad 
JÓGA NA OSTROVĚ LANZAROTE V ATLANTIKU: říjen 


V roce 2020 může navštívit pravidelně se opakující mimořádné páteční lekce. 
Všechny zacílené na relax, uvolnění nejen fyzického těla, ale hlavně těla mentálního, emocionálního a energetického. Prostě dle potřeby v pátek přijít a vyčistit si hlavu, protáhnout a uvolnit tělo. 
LÉČIVÁ MEDITACE: leden únor březen duben květen červen - září - říjen - listopad 
RESTORATIVNÍ JÓGA: únor březen - duben květen - červen - září - říjen - listopad - prosinec
RELAX JÓGA: 17/1 - 31/1 - 7/2 - 14/2 - 28/2 - 6/3 - 13/3 - 27/3



Připravili jsme praktické workshopy s lektorkami SPIRITCENTRA zaměřené na nácviky Pozdravů Slunci, Detoxikaci a harmonizaci celého organismu, mysli i ducha. Workshopy jsou pořádány v pátek či v sobotu, a obsahují vždy jak teorii tak zejména praxi a cvičení. Obdržíte podklady či skripta, spoustu doporučení jak na dané probírané téma.
PRAKTICKÉ WORKSHOPY: Rišikéšský pozdrav Slunci - Praktická relaxace a meditaceYin jóga prakticky - Detoxikace cesta ke zdraví - Pozdrav Slunci A - Jógová terapie a zdravý pohybPozdrav Slunci B - Pozdrav Slunci Khatu Pranám - Wheel jóga 


V tomto roce jsme opět zařadili speciální jednorázové kurzy s Alenou Vejříkovou. Na kterých si bude moci opět upřesnit a ověřit svoje jógové znalosti a dovednosti. Tyto kurzy jsou velmi výživné a interaktivní. Vždy na nich obdržíte skripta, podklady, doporučení, rady a tipy jak pracovat se svým tělem na lekcích jógy či doma. Rozhodně si zde užijete i legraci.
MINIKURZ JÓGY NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY: březen - srpen - listopad
LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ JÓGY: červenec

Pro ženy jsou určeny semináře a mimořádné lekce o zdravém funkčním pánevním dnu. Jsou vedené fyzioterapeutkou z nemocnice Beroun, Pavlínou Rolkovou. Na semináři se nejen dozvíte teorii pánevního dna, ale naučíte se sestavu na jeho harmonizaci. Lektorka může individuálně zodpovědět vaše dotazy ohledně potíží v této oblasti. Semináře se konají v sobotu dopoledne a navazují na ně mimořádné lekce.
ZDRAVÉ A FUNKČNÍ PÁNEVNÍ DNO - SEMINÁŘ: březen - říjen
MIMOŘÁDNÁ LEKCE CVIČENÍ PRO PÁNEVNÍ DNO: 


Pro ženy jsou určeny i víkendové kurzy a opakovací lekce hormonální jógové terapie pro ženy. Jsou vedené certifikovanou lektorkou, Pavlínou Rolkovou. Na víkendových kurzech se naučíte 30 min sestavu pro harmonizaci  vašeho hormonálního systému. Lektorka může individuálně zodpovědět vaše dotazy ohledně potíží v této oblasti. Víkendy se konají v sobotu a neděli a navazují na ně mimořádné opakovací lekce.
HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE PRO ŽENY - VÍKENDOVÝ KURZ: březen - listopad
OPAKOVACÍ LEKCE HJT: leden