• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co nového se děje v 2018...

Číst dál...

KURZY JÓGY leden - březen 2019

Organizace kurzů, REGISTRACE, obsah kurzů a lektoři...

Číst dál...

REGISTRACE na lekce, semináře, pobyty, vč. nabídky volných kurzových lekcí...

Je-li obsazeno neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co nového se děje v 2018...


Vážíme si vaší přízně, a proto se snažíme pro vás stále vylepšovat naše služby...

V této rubrice se dozvíte jaké 
máme plány na nejbližší období, co nového se ve SPIRITCENTRU chystá, přestože ještě některé aktivity nejsou  na našem webu zveřejněny a tudíž registrace není možná. Ale těšít se všichni společně můžeme.


Nový design studia 2018
V průběhu roku 2018 budeme postupně měnit podobu našeho studia. 1 Koláže117Připravujeme nejen nové barvy maleb, ale také nové vybavení sálu, šaten a recepce. Protože cesta je cíl, budeme tvář studia budovat krok za krokem, abychom si to také užili. A tak pokaždé, když k nám zavítáte, najdete zde něco nového. Věříme, že se vám u nás bude líbit.

Začátek roku 2018 věnujeme jógovému sálu. Těšit se můžete na mimo jiné na nové kvalitní, neklouzavé, jógamatky. A co s původními? Ty půjdou do výprodeje!!! Postupně obměníme i jóga bloky... obměněno! Výprodej jógamatek a bloků na jógu, vyprodáno!

Nová klimatizace!!! Od července jsme se rozhodli studio, resp. sál v podkroví, temperovat klimatizační jednotkou. Věříme, že klimatizace přispěje k příjemnému jógování v horkých dnech a popř. nás příjemně zahřeje v přechodném období jara a podzimu než nastoupí topná sezóna.

 

Nový lektorský tým 2018
S rokem 2018 jsme rozšířili lektorský tým o dvě nové lektorky, Pavlínu Rolkovou (Zdravotní jóga) a Blanku Petákovou (Večerní Hathajóga) a od září se můžete ve studiu potkávat s další posilou, lektorou Hanou Hladkou (Jemná jóga). Od července máme další posilu Markétu Jedličkovou (Letní jógy). Máte tedy k dispozici vyzkoušet různé přístupy již 7 lektorů. Komunikujeme s dalšími. Více se k nim můžete dozvědět zde...


Nový recepční tým 2018 - NOVINKA!!!
Od poloviny července přivítáme hned dvě posily na recepci, Lucii Zemanovou a Ivetu Andrýsovou, které se o vás budou starat společně s paní Stáňou L. Syrovátkovou


Nové lekce jógy 2018 NOVINKA!!!
Současně 
od podzimu 2018 přidáváme několik termínů nové lekce Nedělní vinyása jóga, NE 18:00- 19:30. Tato otevřená lekce je pro všechny, kteří si chtějí o víkendu najít chvilku "jen pro sebe".Lektoři Alena, Zbyněk, Hana a Pavlína se střídají. 

Od dubna máme v rozvrhu nové KURZY Zdravotní jógy a Vitální jógy, od září také Relaxační jógyPrázdniny 2018 si u nás můžete zajógovat hned čtyři dny v týdnu, více zde...

 

Semináře, workshopy, přednášky 2018
Aktuálně máme již nasmlouvané termíny různých seminářů, workshopů či přednášek jak s interními lektory 
SPIRITCENTRA, Alena Vejříková, Pavlína Rolková  a Zbyněk Srp, tak s externími lektory: Václav KREJČÍK, Barbora HU, Petr ULRYCH, Lenka KRUPÍKOVÁ - MEDŘICKÁ, František HORVÁTH, JOSHI - Josef ŠÍLA, Mgr. Petr VLADYKA, Aneta KRÁLOVÁ, Taťjána SITENSKÁ a další. 


Těšit se můžete na pravidelný MINIKURZ jógy nejen pro začátečníky v lednu a srpnu, INTENZIVNÍ LETNÍ kurz jógy v červenci. Dále na Cyklus 7 holistických workshopů propojujících jógu, tradiční čínskou medicínu a reflexní terapii s Lenkou KRUPÍKOVOU - MEDŘICKOU která již u nás působila a nyní se vrací po mateřské dovolené. Cyklus bude obsahovat samostatné dvouhodinové bloky: 1. Jóga jako otevření kruhu; 2. Jóga a elementy v nás; 3. Jóga v rytmu reflexní terapie; 4.  Jóga  detox; 5.  Holistická Jivamukti Jóga; 6. Jóga v rytmu triangulární terapie; 7. Master Jóga - uzavření kruhu.


Mimořádné lekce 2018
Každý měsíc vždy kolem Novoluní či Úplňku si budete moci zažít dvouhodinovou mimořádnou lekci Léčivé meditace s Alenou VEJŘÍKOVOUNa konci pracovního týdne, v pátek 18 - 20. 

1 Výběr4


Jógové víkendy na Penzionu UKO Bedřichov 2018

Snad už tradicí se staly oblíbené prodloužené jógové víkendy v Jizerských horách s Alenou VEJŘÍKOVOU. Pro rok 2018 jsme pro vás připravili 4 termíny!!!

 6. - 8. dubna - Jarní UKO
24. - 27. května - Májové UKO
21. - 23. září - Podzimní UKO
15. - 18. listopadu - Zimní UKO

Zahraniční jógový pobyt - Kanárské ostrovy, LANZAROTE 2018
Připravujeme podzim 2019!!!
Opět jsme se i v roce 2018 společně s námi a CK CAPRO vydalina Kanárské souostroví, konkrétně malebný ostrov LANZAROTE. Ostrov je oblíbenou destinací lektorky Aleny VEJŘÍKOVÉ, která se o vás na ostrově pečlivě starala. Jóga, Slunce, Atlantik, výlety a mnoho dobrodružství, tomu přesce nelze odolat! :-) Jak probíhala letošní registrace najdete zde...


Detoxikační poradna 2018
Neustále se pro vás 
snažímevyhledávat novinky v oblasti detoxikace organismu a rozšiřovat sortiment detoxikačních přípravů, které si můžete zakoupit v 2. patře jógového studia. "Den otevřených dveří" proběh v rámci Mezinárodního dne jógy, 21.6., v 1. NP budovy, kde sídlí detoxikační poradna. V rámci těchto dní jste si mohli nejen zakoupit detox přípravky, ale také se více dozvěděto biorezonanční diagnostice organismu a biorezonanční terapii, kterou máme osobně vyzkoušenu, popř. si osobně domluvit konzultaci. Více naleznete zde...