• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Kurz RELAXAČNÍ ZDRAVOTNÍ jóga - Pavlína- jednorázová registrace

  

Relaxační zdravotní jóga (ČT 20:00 – 21:00) s Pavlínou Rolkovou 
Kurz je určen pro všechny, kdo se potřebuje v pracovním týdnu zastavit, uvolnit a protáhnout tělo, nechat odpočívat mysl. Relaxační zdravotní jóga je v podstatě esence jemné Hathajógy. Budeme cvičit i relaxovat. V každé lekci se zaměříme na postupné fyzické uvolnění jednotlivých partií těla, tak aby se mohla uvolnit i mysl. Budeme se učit jógové techniky pro zdravá záda, pánevní dno, kyčle, a hlavně pro uvolnění a zklidnění nervového systému. Nebudou chybět ani techniky pránájámy, které navozují klidový režim organismu. Závěr lekce v šávásaně bude věnována meditačním technikám a bude delší než jsme běžně zvyklí na jiných lekcích jógyTento kurz bude nejen o fyzickém praktikování jógových pozic, ale zejména o umění relaxovat a odpočívat. Přijďte se naučit techniky relaxace pro běžný život.

Pavlína ROLKOVÁ 
1 DSC 4310 004govou praxí prochází čtyři roky. Ve SPIRITCENTREU navštěvuje lekce dynamické jógy pod vedením Aleny Vejříkové. Je absolventkou pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, oboru biologie-chemie. Vystudovala Fyzioterapii na 1. lékařské fakutě UK. Pracuje jako fyzioterapeutka v nemocnici Beroun, kde se specializuje na problematiku pánevního dna, kostrče, inkontinence, neplodnosti, ale také na hluboký stabilizační systém, svalové smyčky, senzomotoriku, léčbu spasticity, svalových dysbalancí, disharmonií a diskoordinaci těla. Absolvovala certifikovaný kurz Ministerstva zdravotnictví pro léčbu sterilit a inkontinenci podle Ludmily Mojžíšové, dále specializované kurzy pro práci se svaly pánevního dna v těhotenství a po porodu.  „Pohyb a jóga pro ni znamená životní cestu k harmonii těla, vnitřní rovnováze, životní síle jít dál a přirozenému štěstí na duši.“ Pavlína ve SPIRITCENTRU vede lekce Zdravotní jógy a Relaxační zdravotní jógy. 


Cena :
 1 560 Kč/ 12 lekcí / 60 minut

Kurz začíná 10. ledna 2019
Kurz bude otevřen při minimálním počtu 10 účastníků nebo dle dohody studia s lektorem. 

Potvrzení o registraci, vč. platebních údajů, vám přijde na vámi uvedený email!
Celkový rozvrh na leden - březen najdete zde...


V případě požadavku potvrzení platby pro ZP nebo zaměstnavatele (FKSP):

a) Platba účtem - vystavíme automaticky fakturu, dle údajů uvedených při registraci, jakmile bude vaše platba připsána na náš účet. K vystavení potvrzení pro ZP uveďte ihned při registraci do kolonky  "Poznámka" datum narozeníPOTVRZENÍ (fakturu) o platbě účtem nelze zpětně opravovat a doplňovat osobní údaje, současně vydávat fakturu v jiném měsíci než proběhla vaše platba. Pokud si nejste jisti, zda potvrzení pro ZP budete potřebovat, doporučujeme platbu v hotovosti !!!

b) Platba v hotovosti - vystavíme příjmový daňový doklad přímo na recepci na vámi osobně uvedené údaje.

Detail události

Začátek události 31 leden 2019 20:00
Konec události 31 leden 2019 21:00
Celková kapacita 24
Registrovaní 16
Volná místa 8
Cena 1.560Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event