• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Kurz VITÁLNÍ JÓGA - Stáňa - jednorázová REGISTRACE


VITÁLNÍ JÓGA (PO 17:30 – 18:30) se Stáňou Peprnou - KURZ 

REGISTRACE bude spuštěna 18. srpna ve 20:00 hodin

Kurz je pro všechny, kteří chtějí harmonizovat svůj hormonální systém. Jednotlivé lekce příjemného protažení vycházejí z Hathajógy, dechových a dalších technik, povzbuzujících vnitřní sílu, imunitu, činnost hormonálního systému těla a proudění lymfy. Klidné provádění pozic v závislosti na přirozeném plynutí dechu je vhodné i pro úpné začátečníky. Budeme povzbuzovat jednotlivé oblasti našeho těla pomocí ásan, pránájámy a "krijí" (jemné pohyby v pozicích), abychom dosáhli celkové vitality organismu. Kurz není vhodný pro osoby mladší 15 let! 

STÁŇAStanislava PEPRNÁ
Jógovou praxí prochází přes 6 let. Vystudovala taneční konzervatoř v Brně a následně se stala členkou baletního souboru Janáčkova divadla. Díky baletní průpravě se lehce dostávala do jógových pozic, ale až setkání s jógou, v podání Aleny Vejříkové, jí inspirovalo na její jógové cestě. Je čerstvou absolventkou Power Yoga Akademie, s. r. o.,Václava Krejčíka, specializace Powerjóga. Za sebou má řadu seminářů a workshopů pořádaných SPIRITCENTREM. Dále je externím pedagogem v Baletní škole Terezie Dudové v Berouně. Na svých lekcích chce předávat poznatky o bezpečném provádění pozic. Jóga pro ni znamená: „Plynutí v čase a prostoru, splynutí dechu a pohybu, pevnost a volnost současně, úsměv, čas věnovaný sobě, tady a teď v přítomném okamžiku.“ Stáňa ve SPIRITCENTRU vede kurzy Dynamické jógy, Vitální jógy a Hathajógy. 

Cena: 1 690 Kč/ 13 lekcí / 60 minut 


Kurz začíná 2. září 2019
. 
Bude otevřen při minimálním počtu 10 účastníků nebo dle dohody studia s lektorem. Potvrzení o registraci, vč. platebních údajů, vám přijde na vámi uvedený email! Celkový rozvrh na září - prosinec najdetezde...

V případě požadavku potvrzení platby pro ZP nebo zaměstnavatele (FKSP):
a) Platba účtem - vystavíme automaticky fakturu, dle údajů uvedených při registraci, jakmile bude vaše platba připsána na náš účet. K vystavení potvrzení pro ZP uveďte ihned při registraci do kolonky "Poznámka" datum narozeníPOTVRZENÍ (fakturu) o platbě účtem nelze zpětně opravovat a doplňovat osobní údaje, současně vydávat fakturu v jiném měsíci než proběhla vaše platba. Pokud si nejste jisti, zda potvrzení pro ZP budete potřebovat, doporučujeme platbu v hotovosti !!!
b) Platba v hotovosti - vystavíme příjmový daňový doklad přímo na recepci na vámi osobně uvedené údaje.

Detail události

Začátek události 23 září 2019 17:30
Konec události 23 září 2019 18:30
Celková kapacita 24
Registrovaní 21
Volná místa 3
Cena 1.690Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event