• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Kurz VITÁLNÍ jóga - Stáňa - jednorázová REGISTRACE

 

VITÁLNÍ jóga (PO 17:30 – 18:30) se Stáňou Peprnou
Kurz je pro mírně pokročilé, kteří chtějí harmonizovat svůj hormonální systém. Jednotlivé lekce příjemného protažení vycházejí z Hathajógy, Hormonální jógy, Jógové terapie, dechových a dalších jógových technik, povzbuzujících vnitřní sílu, imunitu, činnost hormonálního systému těla a proudění lymfy. Klidné provádění pozici v závislosti na přirozeném plynutí dechu je vhodné i pro začátečníky. Budeme povzbuzovat hormonální žlázy a jednotlivé oblasti našeho těla pomocí ásan, pránájámy a „krijí“ (jemné pohyby v pozicích), abychom dosáhli celkové vitality našeho organismu.


Stanislava PEPRNÁ
1 IMG 1190 002Jógovou praxí prochází přes 6 let. Vystudovala taneční konzervatoř v Brně a následně se stala členkou baletního souboru Janáčkova divadla. Díky baletní průpravě se lehce dostávala do jógových pozic, ale až setkání s jógou, v podání Aleny Vejříkové, jí inspirovalo na její jógové cestě. Je čerstvou absolventkou Power Yoga Akademie, s. r. o.,Václava Krejčíka, specializace Powerjóga. Za sebou má řadu seminářů a workshopů pořádaných SPIRITCENTREM. Dále je externím pedagogem v Baletní škole Terezie Dudové v Berouně. Na svých lekcích chce předávat poznatky o bezpečném provádění pozic. Jóga pro ni znamená: „Plynutí v čase a prostoru, splynutí dechu a pohybu, pevnost a volnost současně, úsměv, čas věnovaný sobě, tady a teď v přítomném okamžiku.“ Stáňa ve SPIRITCENTRU vede kurzy Vitální jógy a Slow Dynamic jógy pro začátečníky a mírně pokročilé. 

Cena : 1 560 Kč/ 12 lekcí / 60 minut

Kurz začíná 7. ledna 2019
Kurz bude otevřen při minimálním počtu 10 účastníků nebo dle dohody studia s lektorem. 

Potvrzení o registraci, vč. platebních údajů, vám přijde na vámi uvedený email!
Celkový rozvrh na leden - březen najdete zde...


V případě požadavku potvrzení platby pro ZP nebo zaměstnavatele (FKSP):


a) Platba účtem - 
vystavíme automaticky fakturu, dle údajů uvedených při registraci, jakmile bude vaše platba připsána na náš účet. K vystavení potvrzení pro ZP uveďte ihned při registraci do kolonky  "Poznámka" datum narození.POTVRZENÍ (fakturu) o platbě účtem nelze zpětně opravovat a doplňovat osobní údaje, současně vydávat fakturu v jiném měsíci než proběhla vaše platba. Pokud si nejste jisti, zda potvrzení pro ZP budete potřebovat, doporučujeme platbu v hotovosti !!!

b) Platba v hotovosti - vystavíme příjmový daňový doklad přímo na recepci na vámi osobně uvedené údaje.

Detail události

Začátek události 04 únor 2019 17:30
Konec události 04 únor 2019 18:30
Celková kapacita 24
Registrovaní 17
Volná místa 7
Cena 1.560Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event